Lista aktualności Lista aktualności

Pożegnanie Głównej Księgowej i Wręczenie Kordelasów Leśnika Polskiego

W dniu 9.01.2018 roku pożegnaliśmy uroczyście Główną Księgową Nadleśnictwa Piaski, Panią Annę Świtalską-Sadłowską, przechodzącą na emeryturę po 35 latach pracy w naszym nadleśnictwie.  

W imieniu własnym oraz całej załogi, podziękowania za wieloletnią pracę złożył Pani Annie Świtalskiej-Sadłowskiej Nadleśniczy Nadleśnictwa Piaski Tomasz Kwieciński, podkreślając jej wysokie przygotowanie merytoryczne i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, przekazał też życzenia dobrego zdrowia i odpoczynku na zasłużonej emeryturze.

Do podziękowań dołączył się również obecny na spotkaniu  Zastępca Dyrektora ds. Ekonomicznych RDLP w Poznaniu Jacek Kokociński, który dodał, że Pani Anna Świtalska-Sadłowska potrafiła zawsze skutecznie dzielić się posiadaną wiedzą i doświadczeniem z pracownikami innych jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych. W uznaniu za sumienną służbę i wybitne osiągnięcia zawodowe wręczył jej Kordelas Leśnika Polskiego.

W spotkaniu uczestniczył emerytowany Nadleśniczy Nadleśnictwa Piaski Pan Andrzej Wawrzyniak, który także podziękował za wieloletnią, wspólną pracę i złożył Pani Annie Świtalskiej-Sadłowskiej najlepsze życzenia na czas rozpoczynającej się emerytury.  

Wizyta Zastępcy Dyrektora ds. Ekonomicznych RDLP w Poznaniu Jacka Kokocińskiego była również okazją do wręczenia Kordelasa Leśnika Polskiego podleśniczemu Jerzemu Mikołajczakowi, który także wkrótce przechodzi na emeryturę po długoletniej, wzorowej służbie na rzecz lasów Nadleśnictwa Piaski.   


       

 Tekst: Ryszard Szymankiewicz

  Zdjęcia: Maciej Rybacki