Lista aktualności Lista aktualności

Polska biega, Nadleśnictwo Piaski też!

W najbliższą niedzielę, 24 września, na terenie Nadleśnictwa odbędą się dwie imprezy sportowe.

W najblizszą niedzielę, 24 września, na terenie Nadleśnictwa Piaski odbędą się dwie imprezy biegowe - Piaski biegają i "Cała Polska biega, Rawicz też".

Trasa piaskowskiego biegu liczy ok. 4 km i prowadzi przez tereny leśne naszego nadleśnictwa. Można pokonać ją biegnąc, idąc z kijkami do nordic walkingu czy po prostu przespacerować. Najważniejsza jest dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu. W programie imprezy przewidziana jest profesjonalna rozgrzewka i trening pokazowy, można będzie również skorzystać z porad dietetyka i trenera personalnego. Dla kazdego uczestnika biegu organizatorzy przewidzieli pamiątkowy medal. Szczegóły dostępne są TUTAJ.W ramach rawickiej imprezy przewidzianych jest kilka biegów - bieg główny na dystansie 10 km, nordic walking na trasach liczących 5 i 10 km, biegi przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. W trakcie imprezy będzie można sprawdzić swój poziom cukru, zmierzyć ciśnienie czy też skorzystać z profesjonalnego masażu. Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.


Zachęcamy do udziału w niedzielnych imprezach. Ruch na świeżym, leśnym powietrzu pomoże dotlenić organizm i będzie świetną formą relaksu.